Praha 2 - Praha

pd-teja-logo-80Kněžská 34, 370 01  České Budějovice

Zaručujeme 24 hod servis hlídání dětí všech věkových kategorií, zdravotního stavu, ve dne, v noci, o svátcích, víkendech, na hotelech či dovolených, v cizích jazycích..., doučování dětí. Nabízíme i péči o domácnost.

Nově působíme v oblasti Prahy.

Detail

pd-krouzek-logoBruselská 16, 120 00  Praha 2

Školička – hlídání dětí ve Studiu Kroužek - je určena dětem od 2 do 4 let, které ještě nechodí do mateřské školy. Děti zkusí být bez rodičů ve skupině svých vrstevníků. Naučí se tak navazovat nové vztahy, zapojovat se do společné činnosti a seznámí se s činnostmi, které jsou běžné pro mateřskou školu. Veškeré aktivity jsou zaměřené na předem dané téma měsíce. Vše se odehrává formou hry, neboť ta je pro děti, nejen v tomto věku, činností nejdůležitější. V případě příznivého počasí přesuneme část aktivit na předzahrádku Studia Kroužek. Ve skupině je maximálně 8 dětí. Hlídání děti zajišťují lektoři kvalifikovaní pro práci s dětmi tohoto věku.

Detail

Na Švihance 8, 120 00  Praha 2 - Vinohrady
Hlídání zajišťujeme přímo v prostorách Schoolky, speciálně vybavené k tomuto účelu. O děti se stará zkušená chůva s potřebným vzděláním.

Detail

Balbínova 14, 120 00  Praha 2 - Vinohrady

Miniškolička, hlídání dětí Praha 2.

Detail

Bělehradská 643/77, 120 00  Praha 2

Úklid domácností Praha.

Detail

Vratislavova 12, 128 00  Praha 2 – Vyšehrad

Rodinné centrum a Montessori školka.

Detail

Záhřebská 30, 120 00  Praha 2

V naších mikrojeslích Chůvička mají místo děti až do věku 3 let, mikroškolička Chůvička návazně pro děti od 3 let do 6 let.

Detail

,  

Nabízím individuální hlídání dětí Praha, doprovod dětí ze školky, z družiny, psaní úkolů a doučování dětí 1. stupně, hlídání dětí během vaší dovolené nebo služební cesty.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x