Ostatní

Domov je pro dítě i dospělého místo, které by mělo poskytovat lásku, bezpečí a jistotu. Dítě se zde učí základním návykům, způsobům chování, z rodiny přebírá vzorce chování. Rodina se stává prvním učitelem. Jak hezké by bylo, kdyby všechny děti ve všech rodinách, byly uznávanými partnery v komunitě, jemu nejbližší. Rodina a domov by měli dítěti nabídnout a naučit ho, jak smysluplně trávit volný čas. Rodiče, to jsou právě oni, kdo by měli s dítětem volný čas trávit a pokud to není možné, alespoň s výběrem volnočasových aktivit pomoci. Způsob trávení volného času se podílí na rozvoji naší osobnosti nejen v dětství, ale i v dospělosti.

Detail

Nejen při hlídání dětí je potřeba děti něčím zaujmout a zabavit. Máme pro vás několik tipů na výtvarné potřeby, které baví děti, ale vyhrají si i dospělí. Můžete samozřejmě použít klasiku, jako jsou pastelky, temperové barvy nebo modelína, ale v současné době je na trhu velké množství zajímavých originálních kreativních pomůcek. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku a kreativitu.

Detail

Ženy během života čeká mnoho útrap, mezi něž patří těhotenství a následně mateřství. Přivést na svět miminko je nádherná věc, ale celý proces těhotenství je pro ženu více než náročný. To samé platí o výchově dětí. Je radost se dívat, jak děti prospívají a rostou, ale na druhou stranu je výchova velmi vyčerpávající. V lepším případě na všechny ty nové věci nejsou nastávající maminky samy. Vy všichni, kteří se staráte o rodinu (nebo rodinu plánujete) jistě oceníte rady a tipy, které vám pomohou všechny změny, které zákonitě přijdou, ustát. Právě pro těhulky, maminky, tatínky, jejich nejbližší a přátele je zde magazín Bumima.

Detail

Cílem této práce z podnikové ekonomiky je návrh na založení nového podniku - agentury specializující se na hlídání dětí, úklidové práce a zprostředkování služeb v oblasti obchodních jednání, kulturních a společenských akcí a v oblasti péče o seniory. Stahujte z:

http://www.seminarky.cz/Agentura-na-hlidani-deti-zakladatelsky-projekt-12631

Detail

Podívejte se na zajímavý projekt Miniškolky.cz

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x