Praha 2 - Praha

Kroužek - studio pro rodinu

pd-krouzek-logo

Forma podnikání: s.r.o.

Školička – hlídání dětí ve Studiu Kroužek - je určena dětem od 2 do 4 let, které ještě nechodí do mateřské školy. Děti zkusí být bez rodičů ve skupině svých vrstevníků. Naučí se tak navazovat nové vztahy, zapojovat se do společné činnosti a seznámí se s činnostmi, které jsou běžné pro mateřskou školu. Veškeré aktivity jsou zaměřené na předem dané téma měsíce. Vše se odehrává formou hry, neboť ta je pro děti, nejen v tomto věku, činností nejdůležitější. V případě příznivého počasí přesuneme část aktivit na předzahrádku Studia Kroužek. Ve skupině je maximálně 8 dětí. Hlídání děti zajišťují lektoři kvalifikovaní pro práci s dětmi tohoto věku.
Program dopoledne ve školičce v Kroužku:

 

PONDĚLÍ A PÁTEK:

 

  • Přivítání (písničky, říkanky, tanečky)
  • Tématický blok (výtvarné a pracovní činnosti k danému tématu)
  • Svačinka
  • Pohybové aktivity/pobyt venku
  • Svačinka
  • Volná hra/tvoření (dokončení výrobků, které si děti odnesou domů)

 

ÚTERÝ:

 

HRAVÉ DOPOLEDNE VE ŠKOLIČCE S ANGLIČTINOU (s anglicky mluvící lektorkou)

Cílem je přiblížit dětem hravou formou angličtinu jako cizí jazyk – dorozumívací prostředek, který je bude v budoucnu provázet a kterého není třeba se bát. Děti budou zpívat anglické písničky, tvořit, hrát si, to vše za přítomnosti anglicky mluvící (americké) lektorky. Po celou dobu je zároveň přítomna i česká lektorka. Smyslem dopoledne není cílená výuka anglického jazyka, která děti čeká ve škole či školce.

Smyslem je, aby děti začaly vnímat rozdíly ve vyjadřování a přijaly následnou výuku angličtiny jako něco samozřejmého. Aby si děti hravou formou osvojily základní anglická slovíčka, ale hlavně způsob jejich použití v běžné komunikaci s ostatními dětmi i s dospělými.

pd-krouzek-3 pd-krouzek-1 pd-krouzek-2
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x