Praha 1 - Praha

BIBOOpletalova 4, 110 00  Praha 1
BIBO se specializuje na hlídání dětí a doučování v rodinách v prémiové kvalitě v Praze, Brně a Ostravě. Děti hlídáme v domácnostech klientů, zajištujeme také bezpečný doprovod a vyzvedávání dětí ze škol a kroužků. Zajišťujeme pro školáky doučování jak doma, tak v prostorách agentury.Pořádáme pro děti narozeninové oslavy, hlídáme děti v dětských koutcích, ve firmách, na svatbách.Hlídáme děti od narození, pravidelně dlouhodobě nebo i jednorázově. Zprostředkováváme chůvy do zahraničí. Největší důraz klademe na kvalitní výběr chův, prověření jejich referencí a důkladné otestování při práci s dětmi.Nejvíce klientů k nám přichází na doporučení, čehož si nejvíce vážíme. Obraťte se na nás a chůvu Vám zajistíme obratem. Pro veřejnost nabízíme odborná školení a kurzy.

Detail

pd-teja-logo-80Kněžská 34, 370 01  České Budějovice

Zaručujeme 24 hod servis hlídání dětí všech věkových kategorií, zdravotního stavu, ve dne, v noci, o svátcích, víkendech, na hotelech či dovolených, v cizích jazycích..., doučování dětí. Nabízíme i péči o domácnost.

Nově působíme v oblasti Prahy.

Detail

pd_familycare_logo.jpgNa Poříčí 12, 110 00  Praha 1

Zajistíme pro vaše děti chůvu nejen na jeden večer, ale i pro zajištění standardního chodu vaší rodiny především vození, vyzvedávání dětí ze školky, hlídání dětí Praha.

Detail

U Sovových mlýnů 3, 118 01  Praha 1
Komunitní a mateřské centrum.

Detail

Hybernská 24, 110 00  Praha 1
Hlídání dětí Praha.

Detail

Senovážné náměstí 20, 110 00  Praha 1

Věřte tomu, že děti se na chůvičky těší a že naše dívky a mladé paní , které se hlídáním dětí v Praze u vás doma zabývají, jsou právě ty, na které se těšit opravdu budou.

Detail

Haštalská 21, 110 00  Praha 1
Rodinné centrum.

Detail

56, 251 64  Všešímy
Zajistíme Vám profesionální chůvy na jednorázové i pravidelné hlídání dětí 0+ u vás doma nebo na místě, které si zvolíte. Praha 1, Praha 4, Praha 5, Brno.

Detail

Školská 7, 110 00  Praha 1

Hlídání dětí Praha.

Detail

U železné lávky 6, 110 00  Praha 1

Hlídání dětí Praha.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x