Ostatní

Ženy během života čeká mnoho útrap, mezi něž patří těhotenství a následně mateřství. Přivést na svět miminko je nádherná věc, ale celý proces těhotenství je pro ženu více než náročný. To samé platí o výchově dětí. Je radost se dívat, jak děti prospívají a rostou, ale na druhou stranu je výchova velmi vyčerpávající. V lepším případě na všechny ty nové věci nejsou nastávající maminky samy. Vy všichni, kteří se staráte o rodinu (nebo rodinu plánujete) jistě oceníte rady a tipy, které vám pomohou všechny změny, které zákonitě přijdou, ustát. Právě pro těhulky, maminky, tatínky, jejich nejbližší a přátele je zde magazín Bumima.

Bumima přináší souhrnné informace o všem, co rodiče potká. Například v seriálu „Těhotenství týden po týdnu“ se dozvíte vše, co potřebujete vědět o průběhu těhotenství. Seriál je rozdělen na tři trimestry a ty pak na jednotlivé týdny. Články ocení zejména prvorodičky, které nemají dostatek zkušeností a pociťují změny ve svém těle velmi intenzivně. Další sekcí je „Seznam porodnic“, který se nadcházejícím maminkám hodí. Můžete rovnou přidat své zážitky z porodu a zhodnotit porodnici, ve které rodily a podiskutovat s ostatními. Právě osobní zkušeností jsou skvělým ukazatelem kvality porodnice.
 
Pro všechny maminky Bumima připravila kategorii „Recepty pro děti“. Pokud chcete svým dětem vařit chutně, ale zároveň zdravě, máte jedinečnou možnost čerpat inspiraci z mnoha různých receptů. Díky nim nebudete muset každý den dlouze přemýšlet nad tím, co dětem vařit. Pro volný čas je připravena sekce „Hry s dětmi“, kterou budou milovat maminky s neposednými dětmi. Hry pro děti jsou přehledně rozděleny podle věkové kategorie a díky tomu se v nich velmi rychle zorientujete.
 
Magazín Bumima je plný zajímavostí a informací. Kromě článků pro těhotné ženy a maminky se můžete dočíst o výhodných slevách, cestování po světě s miminkem a dalších neméně zajímavých věcech. Zjistíte, že cestování s dětmi není otrava. Lze s nimi velmi snadno procestovat celý svět, jen je třeba vědět, jak na to. Čtěte magazín Bumima a buďte v obraze!
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x