Ostatní

Nejen při hlídání dětí je potřeba děti něčím zaujmout a zabavit. Máme pro vás několik tipů na výtvarné potřeby, které baví děti, ale vyhrají si i dospělí. Můžete samozřejmě použít klasiku, jako jsou pastelky, temperové barvy nebo modelína, ale v současné době je na trhu velké množství zajímavých originálních kreativních pomůcek. Rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku a kreativitu.
Dětská razítka
 
Tamponová razítka Tampominos jsou velká razítka s obtisky o velikosti 7 cm. Díky své velikosti zvládnou manipulaci s razítky i malé děti od 3 let. S razítky si mohou natiskávat různé příběhy, které pak dobarví a domalují pokaždé jinak podle jejich fantazie. Každý obrázek originál!
Razítka Babystam jsou navržena pro děti už od 18 měsíců. Jedná se o velká ergonomická razítka s 100% vypratelnými barvami ve velkých inkoustových polštářcích.
Pro starší děti od 6 let jsou určena razítka řady Kit. Razítka se díky vysokému reliéfu a detailnímu propracování skvěle hodí na dekoraci keramiky, výrobu šperků, přívěsků, knoflíků a jiných ozdob z modelovacích samoschnoucích, či polymerových hmot.
 
Puzzle, skládačky
 
Děti baví skládat různé modely, skládačky a puzzle. Zajímavým oživením jsou např. vybarvovací puzzle - puzzle z tvrdého kartónu, které je možné různě kombinovat a vybarvovat.
Novinkou je také vertikální typ puzzle, které je možné lepit na sklo nebo dlaždičky.
Kluky by mohla zaujmout třeba model Pirátská loď, kterou si sám sestaví a dobarví. Holčičky bude bavit 3D stavebnice jednotlivých místností (kuchyň, ložnice, atd.).
 
Kreativní sady
 
Pokud nemáte zrovna po ruce potřebné pomůcky, ale chtěli byste si s dětmi vyzkoušet různé techniky, doporučujeme na začátek zkusit nějakou kreativní sadu, kde jsou základní pomůcky a materiál a často i návod na vyrábění.
Můžete si tak zkusit třeba vyrobit mozaiku, dětskou šperkovnici nebo zkusit vyšívání.
 
Tak příjemnou zábavu!
Activacek.cz – papírnictví, školní a výtvarné potřeby
 
pd-pr-skladacky pd-pr-sady pd-pr-razitka
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x