Rakovník - Středočeský kraj

VíVí

pd-vivi-logo-150

Forma podnikání: živnostenský list

Specializujeme se na hlídání dětí v rodinách v Praze a středních Čechách po dohodě samozřejmě i jinde. Nabízíme kompletní služby v oblasti péče o dítě od hlídání jak pravidelného tak i jednorázového. Zajišťujeme hlídání dětí 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nabízíme doprovody do školek, kurzů, doučování ale také hlídání dětí na služební cestě či dovolené, v dětských koutcích apod.
V dnešní uspěchané době si lidské tělo potřebuje občas odpočinout, ale co když máte děti, zvířata, nepořádek v domě, zarostlou zahradu apod.?

Chodíte do práce a nemůžete vyzvednout dítě ze školy či školky, nebo se Vám cokoli v domácnosti porouchalo?

Právě pro tyto případy jsme tu my! 

 

Maminky potřebujete se vrátit do zaměstnání nebo si jen chcete odpočinout? Pak jsme tu právě pro Vás.

Pracujeme rychle, spolehlivě a za velmi přijatelné ceny. Všechny naše pečovatelky jsou pečlivě prověřeny a vybírány na základě ověřených doporučení. Jsou proškolené a mnohdy s vysokoškolským vzděláním.

Máte možnost výběru z více pečovatelek, které Vám představíme. Pokud s pečovatelkou nebudete spokojeni máte možnost ji bezplatně vyměnit do 30 dnů.

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x