Praha západ - Středočeský kraj

Dětský Koutek Krteček

Ddětský Koutek Krteček

Forma podnikání: bez živnostenského listu

Dětský koutek Krteček v Berouně nabízí hlídání dětí od 6 měsíců do 7 let, po dohodě lze přijmout i dítě mladší - nejdříve však od jeho 6ti týdnů. Klikněte pro bližší informace.


  • ,  


Sídlíme v Berouně u SD Plzeňka, z druhé strany je přístupová cesta na Městskou horu, jsme nedaleko Husova náměstí. Nabízíme hodinové hlídání dětí, polodenní adaptační programy i celodenní docházku. Pro děti zajišťujeme stravu z kuchyně, specializované na přípravu jídel pro nejmenší děti. Strava splňuje veškerá hygienická nařízení kladená na pestrost a vyváženost stravy dětí. Kapacita je 15 dětí, o které se stará kvalifikovaný personál. Každý den malujeme, vyrábíme, učíme se, chodíme ven, cvičíme v naší herně ve spodní části domu, krmíme zvířátka. Docházíme k logopedovi a máme nabídku jazyků a cvičeníčka např. dětská jógy. Dále nabízíme týdenní pobyty se spinkáním např. od pondělka s možností vyzvednutí např. v pátek. Též nabízíme víkendové hlídání se spaním u nás - tj. pobyt od pátku s vyzvednutím v neděli.

Přijdte se podívat po domluvě budeme se těšit, otevřeno máme po dohodě 24 hod., často od 6-20hod. Máme otevřenou hernu - kdy maminky můžou přijít posedět káva nebo čaj je v ceně, dětičky si pohrají v herně. Pořádáme týdenní tábory na Šumavu pro děti 4 let do 14 let.

Těší se na Vás dětský Koutek Krteček

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x