Pardubice - Pardubický kraj

Mary Popp's Centre

Mary Popp's Centre

Forma podnikání: s.r.o.

Jsme zařízení pro batolata, děti předškolního věku a děti mladšího školního věku ( doporučený věk dětí od 3 měsíců do 8 let ) s celoroční otevírací dobou a kapacitou pro cca 22 dětí ( 5 batolat, 17 dětí předškolního věku ). Nabízíme různé varianty docházky Vašich dětí k nám do denního centra.
Centrum má ve svém harmonogramu denních činností zahrnuty tvůrčí, zájmové a vzdělávací aktivity. Jedná se o speciální kroužky, jazykové kurzy a tématické akce, které mohou děti absolvovat v rámci návštěvy dětského centra.

Disponujeme moderně a podnětně zařízenými prostorami o rozloze cca 100m2, které zahrnují hernu/denní místnost s prostorem na stolování, odpočinkovou místnost, učebnu, sociální zařízení splňující všechny hygienické normy, šatnu a kuchyňku.

Dále můžeme využívat zahradu přímo v areálu budovy, kterou chystáme speciálně zařídit a uzpůsobit jako dětské hřiště. Pro děti i dospělé připravujeme různé animační programy, dětské dny, narozeninové oslavy, společné výlety a mnoho dalších překvapení.

Najdete nás v centru města s nedalekým prostorem pro bezproblémové parkování a stylově zařízenou nekuřáckou kavárnou v těsné blízkosti centra.

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x