Brno město - Jihomoravský kraj

Skupina Pastelka

Forma podnikání: živnostenský list

Zajistíme pro Vás pravidelné i nepravidelné hlídání Vašich dětí v Brně. Své služby poskytujeme každý všední den od 8 do 20 hodin a přijímáme děti od 1 do 5 let.
Během letních prázdnin pořádáme příměstské tábory pro děti od 3 do 5 let. Kapacita na jeden termín je maximálně 8 dětí, a proto je nutné se přihlásit včas. V měsíci dubnu vypíšeme bližší informace a přesné termíny táborů.

Rády se postaráme o Vaše děti v době, kdy se nemůžete plně věnovat svým ratolestem a máte jiné neodkladné povinnosti. Přijímáme děti od 1 roku do 5 let. Hlídáme v bytě na Lesné, kde je pro děti vyčleněn pokojíček plný hraček a her, rozvíjejících jejich dovednosti a paměť. V bezprostřední blízkosti se nachází dětské hřiště a naše soukromá zahrada, kde v létě trávíme většinu času. Rády pro Vaše dítka vymyslíme program, odpovídající jejich věku a potřebám.

V Dětské skupině Pastelka se o Vaše děti postarají tety Bára a Eliška. Jsme držitelky živnostenského oprávnění (volná živnost). Absolvovaly jsme kurz „První pomoc - úrazy u dětí“ s certifikátem. S péčí o děti máme bohaté zkušenosti a co je nejdůležitější, péče o ně nás baví.

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x