Beroun - Středočeský kraj

Sokolík

pd-sokolik-logo-120

Forma podnikání: živnostenský list

Dětský klub SOKOLÍK je určen pro děti od 2 let. Specializujeme se na přípravu dětí na nástup do MŠ. Nabízíme hodinové hlídání dětí, polodenní adaptační programy - DOPOLEDNE BEZ RODIČŮ, i celodenní docházku.
Samozřejmostí je zajištěné stravování ve formě svačinek a obědů, které dovážíme od pečlivě vybraného dodavatele. Kapacita je 10 dětí, o které se stará kvalifikovaný personál. Dětský klub je nově zrekonstruovaný, splňuje všechny požadované normy a je v centru Berouna nedaleko náměstí a vlakového nádraží s možností parkování. Každodenní program je sestavován pedagogem a vychází z osnov pro přípravu předškolních dětí. Každý den malujeme, vyrábíme, cvičíme, učíme se, chodíme ven nebo do tělocvičny, která je přímo v budově TJ SOKOL. Přijďte se po domluvě podívat, budeme se těšit, otevřeno máme od 6 do 18 hodin.

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x