Beroun - Středočeský kraj

Králův Dvůr - Pohoda pro každého

pd-pohoda-kraluv-dvur-logo

Forma podnikání: živnostenský list

Hlídání dětí od 2 let s programem, hlídání dětí ke službám a aktivitám bez omezení věku, služby, kroužky a aktivity pro miminka, předškoláky, školáky dospělé a seniory, semináře, workshopy a dětské oslavy
Z našich služeb a aktivit si vybere opravdu každý. Nabízíme aktivity jak pro seniory a dospělé bez dětí, tak i pro děti s rodiči nebo bez rodičů. Nabízíme vybavenou klubovnu pro děti (skluzavka, prolézačka, hračky, zázemí), klubovnu pro mlédež (počítače, dvd přehrávač, herní konzole, deskové hry...), velkou klubovnu na skupinové aktivity pro každého (děti, junioři, dospělí, senioři...) a relaxační místnost...

 

KE VŠEM AKTIVITÁM A SLUŽBÁM V NAŠEM KLUBU NABÍZÍME HLÍDÁNÍ DĚTÍ V CENĚ 30,-/HOD. (bez omezení věku – od miminka pro školáka)

 

Buďte s námi v POHODĚ a využijte naši novinku – SOUROZENECKÁ SLEVA – na stejný kroužek nebo aktivitu má sourozenec slevu 50%. Těšíme se na Vás!

 

Rozvrh aktivit naleznete zde

pd-pohoda-kraluv-dvur-1 pd-pohoda-kraluv-dvur-2
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x