Beroun - Středočeský kraj

Dětský koutek Krteček

Dětský koutek Krteček

Forma podnikání: živnostenský list

Dětský koutek Krteček hlídání pro děti od 6 měsíců v Berouně a okolí, po dohodě lze přijmout i dítě mladší - nejdříve však od jeho 6ti týdnů. Zároveň nabízí přípravku na profesionální úrovni pro vstup do MŠ i ZŠ pro děti od 2 let.
Sídlíme v Berouně u SD Plzeňka z druhé strany je přístupová cesta na Městskou horu, jsme nedaleko Husova náměstí. Nabízíme hodinové hlídání dětí,polodenní adaptační programy i celodenní docházku. Pro děti zajišťujeme stravu z kuchyně, specializované na přípravu jídel pro nejmenší děti. Strava splňuje veškerá hygienická nařízení kladená na pestrost a vyváženost stravy dětí. Kapacita je 15 dětí o které se stará kvalifikovaný personál.

Každý den malujeme, vyrábíme a cvičíme, učíme se,chodíme ven, cvičíme v naší herně ve spodní části domu, krmíme zvířátka. Docházíme k logopedovi a máme nabídku jazyků a cvičeníčka např. dětská jóga.

Dále nabízíme týdenní pobyty se spinkáním např. od pondělka s možností vyzvednutí např. v pátek.  Též nabízíme  víkendové hlídání se spaním u nás - tj. pobyt  od pátku  s vyzvednutím v neděli.

 

Přijdte se podívat po domluvě budeme se těšit, otevřeno máme po dohodě 24 hod., často od 6-20hod. Máme otevřenou hernu - kdy maminky můžou přijít posedět káva nebo čaj je v ceně, dětičky si pohrají v herně. Pořádáme týdenní tábory na Šumavu pro děti 4 let do 14 let. Dále máme nabídku sekáčku - kde můžete v klidu hledat co zrovna potřebujete.


Těší se na Vás dětský koutek Krteček

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x